Góralskie piwo tylko w górach

Naszym celem jest dotarcie  do  ludzi odwiedzających najsłynniejsze pasma górskie i miasta znajdujące się w sąsiedztwie gór. Nie znajdziesz nas w największych sieciach handlowych, działamy regionalnie, wspierając również inicjatywy lokalne typu imprezy plenerowe lub imprezy firmowe. Współpracujemy z firmami, które chcą wyróżnić się na tle innych  oferując wysokiej jakości piwo uwarzone w oparciu o tradycyjne metody,  wyłącznie z naturalnych składników.

Oferujemy piwa delikatne, mocne, owocowe, bezalkoholowe, a ich różnorodność z pewnością zadowoli gusta każdego klienta. Przygotowaliśmy również zestawy prezentowe z możliwością nadruku na opakowaniu logo Państwa firmy.

Współpracuj z nami

Współpracując z nami otrzymacie Państwo wsparcie marketingowe umożliwiające dotarcie do klienta końcowego oraz fachową obsługę  pracowników Browaru Ciupaga. Jeśli prowadzisz restaurację, karczmę, schronisko górskie, kawiarnię, pub, hotel, pensjonat, dom weselny lub jesteś firmą eventową, cateringową napisz do nas: piwociupaga@gmail.com lub zadzwoń +48 536 404 777 – MAŁOPOLSKA, +48 530 848 435 – ŚLĄSK

Przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy 🙂

Zaufali nam